'Terörle Mücadele Devam Edecek'

Manisa’da AK Parti’den milletvekili seçilen Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur ve İsmail Bilen ile birlikte mazbatasını alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, seçmenin HDP’ye bir mesaj verdiğini belirterek, terörle mücadelenin devam edeceğini belirtti.

'Terörle Mücadele Devam Edecek'
 
AK Parti’den 1 Kasım seçimleri sonrasında milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur ile İsmail Bilen için Manisa Adliyesi’nin konferans salonunda mazbata töreni düzenlendi. Törene AK Parti İl Başkanı Zülfikar Gürcan, İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ramazan Uçak, İl Seçim Kurulu Müdürü Halit Çiçek, İl seçim Kurulu Yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı. Mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ramazan Uçak’tan alan AK Partili Manisa milletvekilleri adliyenin dışında toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, 1 Kasım’dan sonra demokrasinin kazandığını söyleyerek, "Gerçek demokrasilerde bütün senaryoları halk yazar. Bütün rolleri halk dağıtır. AK Parti’yi iktidar yaptı. CHP, MHP ve HDP’yi muhalefet partisi olarak tayin etti. Demokrasilerde iktidar vardır. Ancak demokrasilerde muhalefet varsa gerçek demokrasiden bahsedebiliriz. İnşallah millet iradesi siyasi istikrarı meydana getirecek. Siyasi istikrar ekonomik istikrarı, ekonomik istikrar ise Türkiye’nin itibarını oluşturacak" diye konuştu.
 
"BU SEÇİMİN MESAJI HDP’YEYDİ"
 
Özdağ, seçmenin HDP’ye bir mesaj verdiğini belirterek, "Seçmen HDP’ye ’Milli bütünlük içinde kal ve aynı zamanda üniter yapı içerisinde demokrasiye inanarak, demokrasiyi içselleştirerek siyaset yap’ mesajını verdi. Terörle AK Parti’nin mücadelesi devam edecek. Ama bütün vatandaşlarını kucaklayacak. Bütün vatandaşlarımızı birinci sınıf vatandaş yapmak için gayret sarf edeceğiz. Bunun için Arap, Kürt, Türkmen, Alevi, Sünni, Hıristiyan demeden biz tek milletiz diyerek mücadele vereceğiz" diye konuştu.
 
Konuşmanın ardından mazbatalarını alan AK Partili vekiller, partililerle tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2015, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER