banner51

TAV'a Üç Ödül Birden

Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği’nin (TÜYİD) düzenlediği Yatırımcı İlişkileri Zirvesi’nde TAV Havalimanları, “En iyi Faaliyet Raporu”, “En iyi İnternet sitesi” ve “Finansal sonuçların paylaşımı alanında en iyi şirket” dallarında ödüle layık görüldü.

TAV'a Üç Ödül Birden
 
TAV Havalimanları adına ödülleri alan Yatırımcı İlişkiler Direktörü Nursel İlgen doğru yolda olduklarını belirterek şunları söyledi:
 
“TAV Havalimanları olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda uluslararası standarlarda değer üretmek için çaba gösteriyoruz. Bu çabanın Yatırımcı İlişkileri’ne yansımasında bizi motive eden en önemli unsur var olan ile yetinmeyip daha iyiye ve daha güzele ulaşma gayretidir. Gerçek bilginin zamanında ve eşit olarak paylaşılması konusundaki farkındalığımız ve proaktif yaklaşımımız sonucunda, bu yıl oldukça kapsamlı ve titiz değerlendirme süreci sonrasında üç dalda ödüle layık görülüyor olmamız bizim için büyük bir gurur. Doğru yolda olduğumuzun ve bu işi ne denli iyi yaptığımızın onaylanıyor olması bize ayrıca mutluluk veriyor. Her konuda verdiği destek ile vizyonumuzu daha da ileriye taşımamızı sağlayan üst yönetimimize ve bu başarıya katkısı olan tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.”
 
Daha sonra düzenlenen törende TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgin ödüllerini zirvede konuk olan Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin elinden aldı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER