banner9

Taksiciyi Gasp Edip, Uyuşturucu Almış

Adana’da 25 yaşındaki Mustafa Akkurt, taksisine bindiği  61 yaşındaki Müslüm Atmalıoğlu’nun bıçak tehdidiyle cep telefonunu ve bir günlük hasılatı olan 75 lirayı gasp etti. Bir hafta sonra yakalanan Akkurt, "Telefonu satıp uyuşturucu aldım, parayı da harcadım" dedi.

Taksiciyi Gasp Edip, Uyuşturucu Almış
Mustafa Akkurt, merkez Seyhan İlçesi’nin Reşatbey Mahallesi Atatürk Caddesi’nde müşteri bekleyen Müslüm Atmalıoğlu’nun taksisine bindi. Akkapı Mahallesi’ne gelen Akkurt, "Bir arkadaşımı arayacağım, telefonunu verir misin?" diyerek taksiciden cep telefonunun istedi. Ancak taksici telefonunda kontör olmadığını söyleyerek teklifi geri çevirdi. Bunun üzerine Akkurt, cebinden çıkardığı bıçağı Müslüm Atmalıoğlu’nun boğazına dayadı. Atmalıoğlu’nun cep telefonu ile bir günlük hasılatı olan 75 lirayı alan Akkurt, araçtan inip kaçtı.
 
Gasp Bürosu ekipleri, bölgedeki işyerlerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek zanlının bir başka taksiciyi gasp etmek suçundan tutuksuz yargılanan ve uyuşturucu bağımlısı Mustafa Akkurt olduğunu belirledi. Polis, zanlıyı Akkapı Mahallesi’nde bir parkta otururken yakaladı. "Cep telefonunu satıp uyuşturucu aldım. Parayı da harcadım" diyerek suçunu itiraf eden Akkurt, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER