banner51

Taksicilerden 'Yıldırım' Konvoyu

Atatürk Havalimanı’nda hizmet veren yaklaşık 500 taksi şoförü, Binali Yıldırım’ın AK Parti Genel Başkan adaylığının ilan edilmesi üzerine kent içinde kutlama turuna çıktı.

Taksicilerden 'Yıldırım' Konvoyu
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın AK Parti Genel Başkan adayı olarak açıklanması Atatürk Havalimanı’ndaki taksici esnafında da sevinç yarattı.
 
Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, Binali Yıldırım’ın adı açıklanır açıklanmaz 500 araçlık bir konvoy oluşturdu. Atatürk Havalimanı’ndan yola çıkan taksi konvoyu, Sütlüce’deki AK Parti İl Başkanlığı’na gidip önünde tur attıktan sonra tekrar havalimanına döndü.
 
Yaptıkları kutlamayla ilgili konuşan kooperatif Başkanı Fahrettin Can, “Cumhuriyet tarihimizin en çalışkan bakanı bugün Allah nasip ederse Başbakan oluyor. Buradaki arkadaşlarımızın tamamına yakını hemşehrisi sayılır. Duyduğumuz mutluluğu ve memnuniyeti bir konvoy halinde AK Parti İl binası önünden tur atarak göstereceğiz. Sevincimizi ve memnuniyetimizi böyle ifade edeceğiz “ dedi.
 
Fahrettin Can, “Durağımızda 700 aracımız var. Bunların 500’ü ile katılacağız. Bugün bayram olması münasebetiyle durgunluk da var. 200 aracımız buradaki gelen yolcularımıza hizmet edecek. Etkinliğimizi yapmamızın sebebi tamamen Erzincanlı olan hemşehrimize destek vermek” diye konuştu.
 
Direksiyon başına geçen taksici esnafı korna çalarak havalimanından AK Parti il binasına gitti.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2016, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER