Taklaya Geldi!

Bursa’da 3 yıl önce evlenen ve düğün borçlarını ödeyemeyince bunalıma giren 29 yaşındaki Hakan T., yürüyerek işe giden bir kadının çantasını kapıp kaçtı. Sokak aralarında izini kaybettirmek isteyen Hakan T., çantası çalınan kadının kocası tarafından iki sokak ileride yakalanarak polise teslim edildi.

Taklaya Geldi!

Merkez Osmangazi İlçesi Yeşilova Mahallesi’nde meydana gelen olayda, 3 yıl önce evlenen ve 2 yaşında bir çocuğu bulunan Hakan T., düğününden kalan borçları bir türlü ödeyemedi. Eşi ve çocuğunu memleketine gönderen Hakan T. alkol aldıktan sonra evine dönmek isterken yolda işten eve gelen 27 yaşındaki B.A. ile karşılaştı. B.A.’nın omzundaki çantayı fark eden Hakan T., iddiaya göre bir anda çantayı kaparak kaçtı. Çantası çalınan B.A. ise cep telefonuyla eşi 30 yaşındaki M.A.’yı arayarak durumu anlattı.

Otomobille olay yerine gelen M.A., eşini de araca bindirerek sokak aralarında kapkaççıyı aramaya başladı. İki sokak ileride Hakan T.’yi fark eden B.A. ve eşi, şüpheliyi yakalayarak polise teslim etti.

Daha önce herhangi bir sabıkası bulunmadığı anlaşılan Hakan T., sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2012, 11:05
YORUM EKLE

banner47