Souvenır 2014 İzmir'de Başladı

Hediyelik sektörünün vitrini niteliğindeki ’SOUVENIR 2014 Hediyelik Eşya Günleri’ 25’inci kez İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda başladı.

Souvenır 2014 İzmir'de Başladı
Bir yılın daha eskidiğinin, yeni bir yıla ise sayılı günler kaldığının İzmir’deki en önemli göstergelerinden olan SOUVENIR 2014 Hediyelik Eşya Günleri renkli görüntülerle başladı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 nolu sergi salonundaki açılış programına İzmir Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, İzmir Kent Federasyonu (İZKEF) Başkanı Turgay Yokuş ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer, SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri’nin 25 yaşında olduğunu hatırlatarak, "Bu çağda en fazla ihtiyacımız olan sevgi ve mutluluğun tohumlarını eken SOUVENIR Hediyelik Eşya Günleri’nin nice 25 yıllara ulaşmasını diliyorum" dedi.
 
Açılışta, organizasyonun 25’inci yıl pastası kesilerek ziyaret eden vatandaşlara ikram edildi.
 
STANTLARA İLGİ
 
Hediyelik sektörünün önde gelen 242 firmasının stantları ilk dakikalardan itibaren büyük ilgi gördü. SOUVENIR’da ahşap aksesuarlar, antika hediyelik eşyalar, bijuteri, çiçek, deri ve tekstil aksesuarları, elektronik eşyalar, ev tekstili, gıda, gümüş aksesuarlar, kırtasiye ürünleri, kitap, kozmetik, kristal ürünler, ofis aksesuarları, oyuncak, saat, seramik ürünler, tekstil ürünleri, yılbaşı süs eşyaları ve zücaciye gibi hediyelikler stant vitrinlerinde görücüye çıktı. Birçok ürünün tanıtımı yapılırken fuar alanında sıcak satışlara da başlandı. 
 
İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 14 gün süreyle açık kalacak Hediyelik Eşya Günleri, ilk 13 gün 11.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 31 Aralık olan son gün ise saat 17.00’de kapanacak.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER