banner51

Sevgilisinin Eski Kocasını Öldürdü

Adana’da 30 yaşındaki Ersen İlhan’ı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan boşandığı eşinin eski sevgilisi 28 yaşındaki Yunus Deveci ile arkadaşları 17 yaşındaki M.E.S. ile 24 yaşındaki Semih K., sorgularında suçu birbirlerinin üzerine attı. 3 şüpheli ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Sevgilisinin Eski Kocasını Öldürdü
İddiaya göre minibüs şoförlüğü yapan Ersen İlhan’ın 3 yıl önce boşandığı eski eşi 23 yaşındaki Mine M., evinin karşısındaki büfede çalışan Yunus Deveci ile sevgili oldu. Bir yıl süren ilişkinin ardından Mine M., sevgilisi Yusuf Deveci’den ayrılarak boşandığı eşi Ersen İlhan’a geri döndü. Bu duruma sinirlenen Deveci arkadaşları M.E.B ile Semih K. ile birlikte 12 Mayıs’ta İlhan’ın merkez Seyhan İlçesi’nin Tellidere Mahallesi’ndeki evinin önüne geldi. Burada bir süre alkol alan arkadaşlar, Mine M. ile Yunus Deveci’nin yaşadığı evin camına boş içki şişeleri attı. Mine M.’nin şikayeti üzerine olay yerine gelen polisleri fark eden 3 arkadaş oradan ayrıldı.
 
ESKİ KOCA HAYATINI KAYBETTİ
 
Bir süre sonra evden çıkıp sigara almaya giden Ersen İlhan, Yunus Deveci ve arkadaşlarıyla karşılaştı. Aralarında çıkan tartışma kavgaya dönünce Ersen İlhan ile Yunus Deveci bıçakla yaralandı. İlhan, götürüldüğü hastanede hayatını kaybederken Yunus Deveci de tedavisinin ardından taburcu edilince gözaltına alındı. Sorguya alınan Yunus Deveci ile arkadaşları M.E.B. ile Semih K., cinayet suçunu birbirlerinin üzerine attı. Şüpheliler ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER