Sevgililer Günü'nde Polis Destekli Evlilik Teklifi

Çanakkale’de 28 yaşındaki Abidin Çakır, ’Sevgililer Günü’nde ilginç bir evlilik teklifine imza attı. Bir restoranda yemek yedikleri sırada, "Hakkınızda ihbar var" diyerek gelen polisler ile davet edildikleri karakola gitmek üzere dışarı çıkan Çakır, yanında endişeyle gelen kız arkadaşı 28 yaşındaki Belgin Dinç’e arkadaşlarının restoranın balkonundan "Bir ömür benimle güler misin?" yazılı pankartı açtığı sırada evlenme teklifinde bulundu.

Sevgililer Günü'nde Polis Destekli Evlilik Teklifi
Özel güvenlik görevlisi Abidin Çakır, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle öğretmen olan kız arkadaşı Belgin Dinç ile ’Romantik bir akşam yemeği’ için restorana gitti. Çakır’ın daha önceden ricada bulunduğu iki polis, yemek sırasında restorana girdi ve genç çiftin masalarına gitti. Polisler, "Hakkınızda ihbar var" diyerek, Abidin Çakır’ı ifadesi için karakola davet etti. Şaşkınlığa uğrayan kız arkadaşı Belgin Dinç ile birlikte masadan kalkıp dışarıya çıkan Çakır, arkadaşlarının restoranın balkonundan "Bir ömür benimle güler misin?" yazılı pankartı açtığı sırada evlenme teklifinde bulundu. Neye uğradığını şaşıran Dinç, gülerek teklifi kabul ederken, Çakır da yüzüğü parmağına taktı. Çevredeki vatandaşlar da sürprize dahil olarak genç çifti alkışladı.
 
 Süprizin bozulmaması için stres yaşadığını belirten Çakır, "Bu ilginç teklifi yapmak adına Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli komiser ağbimizi çağırdık. Bu durum benim için oldukça stresli oldu. Yukarıda durumun hakimiyetini zor korudum. Ama en sonunda sanırım başardık. Ne mutlu bize" dedi.
 
Şaka yapıldığını zannettiğini söyleyen Belgin Dinç ise, "Önce şaşırdım, sonra ise mutlu oldum tabii ki. Böyle özel bir günde böyle bir teklifi almak güzel bir şey. Herkese nasip olmuyor. Polislerin gelip bizi aşağıya indirmesini şaka zannettim. Ama bu durumun sonunda bu sürprizle karşılaşacağımı bilmiyordum" diye konuştu.
 
Yapılan teklifin ardından polis memurları genç çifte mutluluklar dileyip, görevlerinin başına döndü. Genç çift ise tekrar restorana geçerek romantik yemeklerine devam etti.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER