Sevgililer Günü Kabinine İlginç Mesajlar

Bursa’nın merkez Nilüfer Belediyesi, ’Mutluluğun kentinde aşkın için söyle’ adı ile tanıtımını yaptığı ve 14 Şubat organizasyonu için bulvarda kurduğu video kayıt odasına birbirinden ilginç mesajlar bırakılıyor. Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta oluşturulan sayfada yer alan mesajlar arasında en büyük ilgiyi mızıka çalan ’Meçhul Motorcu’ ile ona çocuğu olacağı müjdesini veren eşinin mesajı görüyor.

Sevgililer Günü Kabinine İlginç Mesajlar
 
Nilüfer Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir dizi etkinlik hazırladı. Belediye, bu yıl Nilüferlilerin aşklarını ifade edip, sonunda sürpriz hediyeler kazanabilecekleri bir video kayıt odası kurdu. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Akuğur Market yanında oluşturulan video kayıt odasında istedikleri saatte, kentlerine duydukları aşkı; aşka ve sevgiye dair duygularını aktaran kent sakinlerinin videoları sosyal medyada yayınlanıyor. Facebook’ta, “Nilüfer Aşkına” adıyla oluşturulan ve bir hafta içinde 5 bin 501 kişinin beğendiği sayfa yayınlanan görüntüler arasında Nilüfer Belediyesi Belediye Başkanı CHP Mustafa Bozbey’in de mesajı yer alıyor.
 
Ancak en büyük ilgiyi 7 Şubat’ta başına kask takarak kabine giren ve kendini “Meçhul Motorcu” diye tanıtan kişinin mesajı ile ona dün mesaj bırakan “Meçhul Motorcunun karısı” olarak kendini tanıtan kişinin mesajları ilgi görüyor. “Meçhul Motorcu” eşi için mızıka çalarken, eşi elinde hamilelik testini göstererek bebekleri olacağı müjdesini veriyor.
 
Kabinde çekilen görüntüler arasında yapılacak oylama sonucu en çok beğenilen videoların sahiplerine sürpriz hediyeler verilecek.
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER