Semanur'un Cenazesi Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi

Esenler’de geçtiğimiz Perşembe günü teyzesiyle gittiği semt pazarında nereden geldiği  henüz belirlenemeyen bir kurşunun başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve dün gece yaşamını yitiren 9 yaşındaki Semanur Culum’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Semanur'un Cenazesi Adli Tıp Kurumu'na Gönderildi
Tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde dün gece yaşamını yitiren Semanur Culum’un hastane morgunda bulunan cesedi, nöbetçi cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Cenazenin taşınması sırasında ailenin bazı fertleri gözyaşlarını tutamadı.
 
BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞMİŞTİ
 
Esenler’de semt pazarında teyzesiyle birlikte yürüyen 9 yaşındaki Semanur Culum nereden geldiği belli olmayan bir mermi nedeniyle yaralanmış, kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Semanur’un önceki gün beyin ölümü gerçekleşmişti.
 
POLİS ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
 
Öte yandan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, Semanur Culum’ un başının üst kısmına isabet eden ve ‘yorgun mermi’ olarak tabir edilen merminin nereden ve kimin tarafından atıldığını belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.
 
YORGUN MERMİ NEDİR?
 
Havaya sıkılan merminin çıkabileceği maksimum seviyeye ulaşıp tekrar ivme kazanarak aşağı doğru kontrolsüz bir şekilde düşmesine "yorgun mermi" deniyor.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER