Şehit Gülünay'ın Evine Taziye Ziyareti

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, kuvvet komutanlarıyla birlikte Hakkari’de şehit olan Tankçı Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömür Gülünay’ın evine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehit Gülünay'ın Evine Taziye Ziyareti
Hakkari’nin Şemdinli İlçesi 34. Hudut Komutanlığında görevli Tankçı Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömür Gülünay’ın Aktütün köyünde bir tankın mevzilenmesi sırasında meydana gelen kazada şehit düşmesinin ardından Kocatepe Camisi’nde düzenlenen cenaze namazına katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve kuvvet komutanları, akşam saatlerinde de Gülünay’ın evini ziyaret ederek taziyede bulundu.
 
Orgeneral Akar, Ankara Batıkent semtindeki şehit Gülünay’ın evine eşi Şule Akar ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi, 4. Kolordu Komutanı Korgeneral Metin Gürak ile birlikte geldi. Akar ve kuvvet komutanları şehit Gülünay’ın babası Kamil Gülünay ve oğlu Ömer Gülünay ile yakınlarının bulunduğu taziye çadırını ziyaret ederek aileye taziye dileklerini iletti. Akar’ın eşi Şule Akar’da şehit Gülünay’ın annesi Fatma, eşi Derya, kızı Beren Gülünay’a taziyelerini bildirdi. Kuran okunmasının ardan dua eden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve beraberindeki kuvvet komutanları şehit Gülünay’ın evinden ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 21:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER