Şehit Er Ağıtlarla Uğurlandı

Samsun’da geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Er Kadir Bozan, Selimiye Camii’nde kılınan cenaze namazı ardından askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı. Baba Kemal Bozan "Vatan sağolsun" derken sinir krizi geçiren anne Tülay Bozan, "Yalan dünyadan nasibini alamadı kuzum" şeklinde ağıt yaktı.

Şehit Er Ağıtlarla Uğurlandı
Samsun’un Bafra ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Er Kadir Bozan için Üsküdar’daki Selimiye Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Bozan’ın ailesi yakınları katıldı. Vali Şahin ve Orgeneral Çolak, aileye taziyede bulundu. Baba Kemal Bozan oğlunun şehit olmasıyla ilgili olarak "Vatan sağolsun" dedi. Sinir krizi geçiren anneyi ise sağlık görevlileri sakinleştirdi. 
 
Şehit Er Bozan için ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı. Cenaze namazından sonra ise askeri tören düzenlendi. Askeri tören sırasında kendinden geçen anne Tülay Bozan, "Yalan dünyadan nasibini alamadı kuzum" şeklinde ağıt yaktı. Anne Bozan’ı eşi Kemal Bozan teselli etti. Törenin ardından Bozan’ın cenazesi defnedilmek üzere Sultanbeyli Mezarlığı’na götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER