Sahuru Yapan İndirime Koştu!

Antalya'da ilk şubesini açan elektronik eşya mağazası, birkaç ay önceden indirimli satış yapacağını duyurdu. Ramazan ayı nedeniyle sahurunu evinde yapanlar ardından mağazanın önünde alışveriş kuyruğuna girdi.

Sahuru Yapan İndirime Koştu!

Elektronik eşya mağazası Electro World'ün kentteki ilk mağazasının açılışına özel indirimler yapacağını duyurmasının ardından vatandaşlar gece yarısından itibaren kuyruklar oluşturdu. Mağaza önünde kuyrukta bekleyenler saatler 06.00'yı gösterdiği anda içeriye giriş yaptı. Özellikle cep telefonları, LCD televizyonlar ve tablet bilgisayarlara ilgi gösteren müşteriler, koşuşturma içerisinde alışveriş yaptı. 3 bin 500 metrekare alanda hizmet veren 100 personel, yoğun talep nedeniyle müşterilerle ilgilenmekte güçlük çekti.

Antalya'nın kendileri için büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Electro World Genel Müdürü Bahadır Özbek, "Bugün 33'üncü mağazamızı açıyoruz. Bu mağazamızda daha geniş bir kitleye hitap etmeye devam edeceğiz. Antalya bizim için çok önemli. Çünkü Türkiye'nin en büyük illerinden birisi. Bizim de stratejimiz kısa sürede ülkemizin bütün illerini kapsayabilmek. Ramazan ayına, sıcağa ve neme rağmen büyük bir ilgi var. Genelde açılışlarda televizyon, notebook, tablet bilgisayar ve cep telefonları ilgi görüyor ama en az bunlar kadar dikkat çeken şey ise klima. Bence bugünün en önemli ürünü klima olacaktır" diye konuştu.

İndirim nedeniyle birkaç ürünü aynı anda alanlar ise kucaklarındaki eşyayla kasaların önünde kuyruk oluşturdu.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2012, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER