banner51

Şahinbey Protokolünden Sabah Yürüyüşü

Gaziantep’te merkez ilçe Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, hem sağlıklı kalabilmek ve hem de mahalle sakinleri ile diyalogu artırmak amacıyla yeni bir uygulama başlattı. Aydın, cumartesi günleri Kaymakamlığa bağlı daire amirleri ile birlikte sabah sporunu ilçeye bağlı mahallelerde yapıyor.

Şahinbey Protokolünden Sabah Yürüyüşü
Kaymakam Aydın, sabahın erken saatlerinde İlçe Jandarma Komutanı ve daire müdürleriyle birlikte Kerel ile Almalı mahalleleri arasındaki yaklaşık 7 kilometrelik yolu vatandaşlarla birlikte yürüdü. Sabah sporunun ardından Kaymakam Aydın beraberindekilerle birlikte kahvaltı yaptı.
 
Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, amaçlarının hem spor yapmak ve hem de yeni uygulama ile mahalle statüsüne kavuşan mahalleleri yakından tanıyarak burada yaşayan vatandaşlarla diyaloğu artırmak olduğunu belirterek, "Her hafta Cumartesi günü daire müdürlerimiz ve amirlerimizle birlikte bir mahallede sabah sporu yapıyoruz. Yürüme mesafemizde sohbet ederek mahallelerin eksiklerini görüyoruz, sorunları yerinde tespit ediyoruz. Başlattığımız bu uygulamayı Şahinbey’e bağlı tüm mahallelerde yapacağız. Böylece hem spor yapacağız, hem de mahalle sakinlerimiz ile birbirimizi tanıyıp, anlayacağız" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER