Sağır Dilsiz Gencin Katili Yakalandı

Bağcılar’da yolda yürüyen 19 yaşındaki sağır dilsiz genç A.B.’yi bıçaklayarak öldüren M.D.(25) polis tarafından yakalandı. Şüphelinin daha önceden polise geliş kaydı ve akli dengesinin yerinde olmadığına dair raporu bulunduğu öğrenildi. İfadesinde, A.B.’yi kendisine küfür ettiği için öldürdüğünü söyleyen şüpheli M.D. çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sağır Dilsiz Gencin Katili Yakalandı
Bağcılar’da 14 Ekim 2014 tarihinde meydana gelen olayda görgü tanıklarının ifadelerine göre yolda yürüyen iki kişi tartışmaya başladı. Tartışma sırasında kavga edenlerden birisi bıçağını çekerek diğerine sapladı ve olay yerinden kaçtı. Sokak ortasında bıçaklanan 19 yaşındaki A.B. olay yerinde hayatını kaybetti. A.B.’nin sağır ve dilsiz olduğu öğrenildi. Olay yerinden yaya olarak kaçmaya çalışan M.D. ise polis tarafından yakalandı.
 
Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen şüpheli M.D.’nin akli dengesinin yerinde olmadığına dair raporu bulunduğu ortaya çıktı. M.D. poliste verdiği ifadesinde daha önceden hiç tanımadığı A.B.’nin yolda kendisine küfür ettiğini bu nedenle bıçaklama olayını gerçekleştirdiğini söyledi. Poliste işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye çıkarılan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER