Sabah Yürüyüşünde Darp Ettiler!

Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde, sabah yürüyüşü yapan 65 yaşındaki Ahmet Gürsel, otomobille yanına yaklaşan iki kişiden alkollü olan biri tarafından darp edilip, 4 metrelik uçurama yuvarlaması sonucu yaralandı. Hastaneye kaldırılan Gürsoy, daha sonra otomobilde bekleyen arkadaşıyla kaçan saldırgandan şikayetçi oldu.

Sabah Yürüyüşünde Darp Ettiler!
 
Evli, iki çocuk babası KOAH hastası Ahmet Gürsel, geçen Cuma günü saat 06.30 sıralarında 15 yıldır doktor tavsiyesi üzerine yürüyüş yaptığı sahildeki Çamlık Sefa Mevkii’ne gitti. Ayvalık’ın tanınmış simalarından olan ve ’Filalı Cemil’ olarak tanınan ünlü aşçı Cemil Gürsel’in oğlu olan Ahmet Gürsel, bir otomobilden inen iyi giyimli birinin yanına yaklaştığını görüp, adres soracağını zannedip durdu. Gürsel, yanına gelen ve alkollü olduğunu ileri sürdüğü kişinin ’Nereye gidiyorsun?’ diye sorup, daha cevap bile beklemeden elindeki bira şişesiyle başına vurup, kendisini darp ettikten sonra 4 metrelik uçuruma yuvarladığını söyledi. Kanlar içinde bulunup, hastaneye kaldırılan Gürsel’in başına 10 dikiş atıldı. Vücudunun çeşitli yerlerindeki yaralara ise pansuman yapıldı. Gürsel, tedavisinin ardından polise gidip, kendisini darp eden 30-35 yaşlarında olduğunu tahmin ettiği ve plakasını alamadığı beyaz renkli otomobilde kendisini bekleyen arkadaşıyla kaçan saldırgandan şikayetçi oldu.
 
Ayvalık Talatpaşa Caddesi’nde kurulan Gece Pazarı’nda el yapımı ve boncuklardan ürettikleri hediyelik eşya satışı yapan ve emekli maaşı ile güçlükle geçinen ve üniversitedeki kızını okutmaya çalışan Gürsel, kimseyle bir probleminin olmadığını belirtip, durup sadece zevk için beni dövdü. Polis, Gürsel’i darp eden saldırganların yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2015, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER