Protokol Engelliler İle Yürüdü

Tokat’ta Vali Cevdet Can ile birlikte diğer protokol üyeleri, belediyenin düzenlediği program kapsamında engelliler ile birlikte yürüdü.

Protokol Engelliler İle Yürüdü
 
Tokat Belediyesi engellilere dikkat çekmek için yürüyüş düzenlendi. Niksar yolu kavşağında düzenlenen yürüyüşe Vali Cevdet Van, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, protokol üyeleri ile birlikte engelliler katıldı. Burada bir araya gelen protokol üyeleri ile birlikte engelliler Cumhuriyet Meydanına kadar yürüdü.
 
Yürüyüş sonrası düzenlenen programda 4 yürüme engelliye tekerlekli sandalye hediye edildi. Burada konuşan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Birlikte yürümekten gerçekten çok mutlu ve sevinçli olduğumu ifade etmek istiyorum. Onlarla ile beraber olmak, onlar ile o anı yaşamak gerçekten son derece keyifli. Biz engelli dostu bir belediye olarak ve yine engelli dostu belediye başkanı olarak her daim onların yanında olduğumuzu ifade etmek isterim" dedi.
 
Ardından 3 bedensel engelli, tekerlekli sandalye ile birbiriyle yarıştı. En önde gelen yarışmacıyı protokol üyeleri tebrik etti.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2014, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER