banner9

Polislere Eşlerinden Pasta, Börekli Ziyaret

Diyarbakır’ın sokağa çıkma yasağı bulunan Sur İlçesi’nde PKK’lıları etkisiz hale getirmek için operasyonlarını sürdüren polisleri, bugün eş ve çocukları silah sesleri arasında ziyaret etti. Eşlerin pasta ve börek ikram ettiği polislere çocukları da çizdikleri resimleri götürdü. Eş ve çocukların bulunduğu sırada ilçeden silah sesleri yükseldi.

Polislere Eşlerinden Pasta, Börekli Ziyaret
Diyarbakır’ın merkez Sur İlçesi’nde barikatların kaldırılması, hendekleri kapatılması ve PKK’lıların etkisiz hale getirilmesi için 2 Aralık günü alınan, 11 Aralık’ta 17 saat ara verildikten sonra tekrar devam ettirilen sokağa çıkma yasağı 23’ncü gününe girdi. Sur’da PKK’lılara yönelik operasyona katılan polis memurlarını bugün eşleri ve çocukları ziyaret ederek moral verdi. Kadınlar, yaptıkları pasta ve börekleri götürüp polislere ikram etti. Polisler, pasta ve börekleri ve mevzilerde görev yapan arkadaşlarının yanı sıra bölgede bulunan bazı vatandaşlara da ikram etti.
 
Eşlerin yaptığı pasta ve börekler içinde çocuklarının yaptıkları resimlerde yer aldı. Resimlerin üzerlerine çocukların, ’Allah sizi korusun polis ve asker amca’ yazmaları, polisleri duygulandırdı. Eşlerine teşekkür eden görevli polisler, bölgede çatışmalar devam ederken, kendilerini düşünen eşlerin ikramlarından mutlu olduklarını dile getirdi. Polis eşleri götürdükleri pasta ve börekleri oradaki vatandaşlara da dağıttı.
 
Polis eşlerinin ziyareti sırasında Sur İlçesi’nden silah sesleri de yükseldi. Kadınlar polis eşlerine ikramlarını verdikten sonra bölgeden ayrıldı.
Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2015, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER