Polis Memuruna Çarparak Kaçtı

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde bir kadını zorla otomobiline bindirerek kaçırmaya çalışan şüpheli polis gelince kaçtı. Şüpheli bu kez, otomobilini durdurmak isteyen polis memuruna çarpıp kaçtı. Yaralanan polis memuru Hüseyin Bıyıkoğlu ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, adının A.Ş. belirtilen şüpheli aranıyor.

Polis Memuruna Çarparak Kaçtı
 
Muhittin Mahallesi’nde dün gece bir kadının zorla araca bindirilerek kaçırılmaya çalışıldığı ihbarı üzerine polis harekete geçti. Polis ekipleri olay yerine geldiğinde şüpheli A.Ş. kadını bırakarak 34 PHZ 89 plakalı otomobille kaçtı. Kaçırılmaya çalışılan ve adı açıklanmayan kadın ise polis ekiplerine sığındı. Şüpheli A.Ş., santral kavşağına geldiğinde kendisini durdurmak isteyen polis memuru Hüseyin Bıyıkoğlu’na da otomobille çarparak kaçmaya devam etti. 
 
Yaralanan Bıyıkoğlu ihbar üzerine gelen ambulansla kaldırıldığı Çorlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Şüpheli A.Ş. ise, kısa bir süre sonra otomobili Reşadiye Mahallesi Yenievler Sokak üzerine terk ederek ortadan kayboldu. A.Ş.’nin yakalanması için arama çalışmaları sürdürülüyor.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER