banner51

Polis Çiftin Dördüzleri 2 Yaşına Girdi

Konya’da görev yapan polis memuru 29 yaşındaki Abdurrahman Tekelioğlu ile kendisi gibi polis memuru olan eşi aynı yaştaki Nermin Tekelioğlu’nun dördüz bebekleri 2 yaşına girdi. Tekelioğlu çifti dördüzleri Ecrin, Nesrin, Gülçin ve Aybars için evlerinde doğum günü partisi düzenleyerek pasta kesti. 

Polis Çiftin Dördüzleri 2 Yaşına Girdi
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi’nde görevli Abdurahman Tekelioğlu’nun, bomba uzmanı olarak görev yapan eşi Nermin Tekelioğlu, 9 Ağustos 2013 tarihinde 3’ü kız, 1’i erkek dördüz bebek dünyaya getirdi. Polis çiftin tayini geçen yıl nisan ayında Konya’ya çıktı. Konya Emniyet Müdürlüğü Yunus Timleri’nde görev yapan Abdurrahman ve Emniyet Müdürlüğü’nde görevli eşi Nermin Tekelioğlu, 2 yaşına giren dördüzleri için dün evlerinde doğum dünü partisi düzenledi. Dördüzleri Ecrin, Nesrin, Gülçin ve Aybars ile birlikte pasta kesen Tekelioğlu çifti, çocuklarının yeni yaşını kutlayarak hatıra fotoğrafı çekti. 
 
FACEBOOK’TAN PAYLAŞTILAR
 
Mutluluklarının fotoğraflarını sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden de paylaşan Abdurrahman Tekelioğlu, çocukları ile birlikte çok mutlu olduklarını dile getirdi. Kendileri için yorucu bir süreç yaşadıklarını anlatan Tekelioğlu, "Çocuklarımızın 2 bakıcısı var. Gündüzleri onlar ilgileniyor, akşamları da eşimle birlikte ben ilgileniyorum. Bazen uykusuz geceler yaşıyoruz ama çok mutluyuz" dedi.
 
Konya İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’in de dördüzlerle yakından ilgilendiğini belirten Tekelioğlu ilgisinden dolayı teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2015, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER