Polis Bu Eşyaların Sahiplerini Arıyor

Sultanbeyli’de bir iş merkezine yapılan baskında aralarında matkap, kesici makineler, hızar makineleri, kaynak makineleri, jeneratörler, çelik jant gibi onlarca çalıntı eşya ele geçirildi.

Polis Bu Eşyaların Sahiplerini Arıyor
 
Çalıntı eşyaları satan 6 kişi polis tarafından gözaltına alındı. Polis çalıntı eşyaların sahiplerini tespit etmek için çalışma başlattı.
 
Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından 7 Mart tarihinde Sultanbeyli’de bir iş merkezine baskın yapıldı. Baskında hırdavat dükkanlarında satılan bir çok malın çalıntı olduğu ortaya çıktı. Çalıntı olduğu belirlenen hırdavat malzemelerine el konarak Hırsızlık Büro Amirliğine getirildi. 66 matkap, 7 adet kırıcı-delici makine, 32 adet spiral, 3 adet ahşap kesici makine, 4 adet hızar makinesi, 1adet zımpara makinesi, 6 adet kaynak makinesi, 1 pasta makinesi, demir kesme makineleri, alet çantaları, 4 adet jeneratör, 11 adet kahve ve çay makinelerinin sahiplerinin bulunması için çalışma başlatıldı.
 
Öte yandan çalıntı eşyaları sattıkları tespit edilen 6 kişi de polis tarafından yakalandı. Şüpheliler Hırsızlık büro amirliğinde yapılan sorgularında eşyaların çalıntı olduklarını bilmediklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2015, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER