banner51

Plazma Televizyonunu 9 Saniyede Çaldılar

Ankara’nın Çankaya ilçesi Kırkkonaklar Mahallesi, Vedat Dalokay Caddesi üzerinde bir kuaför dükkanına sabah saatlerinde giren maskeli ve eldivenli hırsızlar, 9 saniye içinde önce dükkanın camını taşla kırıp, duvara monte edilmiş plazma televizyonu kucaklayıp, geldikleri araca binerek kayıplara karıştılar.

Plazma Televizyonunu 9 Saniyede Çaldılar
Kuafördeki güvenlik kamerası ise hırsızlık olayını saniye saniye görüntüledi. Vedat Dalokay Caddesi üzerinde bir kuaför dükkanına sabah 05.11’de gelen hırsızlar, büyük bir taşla camı kırıp, içeri girerek 9 saniyede duvara monte edilmiş 2 bin lira değerindeki plazma televizyonunu çalıp, kayıplara karıştılar. Kuaför dükkanını 2 ay önce devraldığını belirten 26 yaşındaki Selim Dönmez, "Hırsızlar oldukça pratik çalışıyorlar. Sabah saatlerinde dükkanımın önüne araçları ile gelip duruyorlar. Ellerinde eldiven, başlarında maskeleri var. Biri yoldan bulduğu büyük bir taş parçası ile camı kırıyor, diğeri içeri dalıyor ve duvara monteli 2 bin lira değerindeki plazma televizyonu kablolarını bile sökmeye ihtiyaç duymadan kaptığı gibi geldikleri araca binerek kayıplara karışıyorlar. Hırsızlar profesyonelce çalışıyorlar ve korkular da yok" dedi.
 
Polise şikayetçi olduğunu belirten Dönmez, "Gelen polisler parmak izi almaya çalıştılar, ancak eldivenli oldukları için bir ip ucuna ulaşamadı. Şikayetçi olmakla yetindik" dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2015, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER