Plajlarda Bayram Bereketi

Ramazan Bayramını geride bırakan turizmin başkenti Antalya’da, su parkları ve plajlar tıklım tıklım doldu. 9 günlük bayram tatilini fırsat bilerek Antalya’ya akın eden yerli turistler, kent merkezindeki işletmelerin yüzünü güldürdü.

Plajlarda Bayram Bereketi
 
Bayram tatilinde serinlemek isteyenler su parklarını ve plajları tercih etti. Hava sıcaklığının 38 derece olduğu Antalya’da Aqualand Su Parkı, sezonun en kalabalık günlerini yaşadı. Bayramın birinci gününden bu yana 2 bin girişten aşağı düşmediklerini belirten su parkı genel müdürü Burhan Gümüşoğlu, yerli halkın ve tatilcilerin ilgisinden memnun olduklarını belirtti. Bayram süresince kapıdan birçok müşteriyi geri çevirmek zorunda kaldıklarını anlatan Gümüşoğlu, “Su parkının belli bir kapasitesi var. İçerideki müşterilerimizi mağdur etmemek adına birçok kişiden de özür dileyerek geri çevirdik. Bayram tatili süresince 10 binin üzerinde tatilciyi ağırladığımızı düşünüyoruz. Gerçek rakamlar tatil sonrası hesaplanarak ortaya çıkacak. Fakat sadece dün 2 bin 500 kişi parka giriş yaptı" dedi.
 
Su parkı içindeki alternatif eğlenceler de tatilcilere unutulmaz saatler yaşattı. Dalga havuzu başta olmak üzere, yapay şelale en çok tercih edilen serinleme bölümleri oldu. Su kaydırakları ise arka arkaya kayarak eğlenen tatilcilere ev sahipliği yaptı.
 
OTEL MÜŞTERİLERİ PLAJLARI TERCİH ETTİ
 
Su parkları ve otel havuzlarının yanı sıra, Konyaaltı sahili de tıklım tıklım doldu. Özellikle sahil şeridi kenarındaki şehir içi otellerin bulunduğu bölgedeki kalabalık görüntü dikkatlerden kaçmadı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER