banner51

Piknik Dönüşü Tartıştığı Eşini Öldürüp İntihar Etti

Kayseri’nin Bünyan İlçesi’nde inşaat işçisi 33 yaşındaki Sadullah Navruz, tartıştığı eşi 31 yaşındaki Arzu Navruz’u meyve bıçağıyla öldürdükten sonra aynı bıçağı kalbine saplayarak intihar etti.

Piknik Dönüşü Tartıştığı Eşini Öldürüp İntihar Etti
Olay, dün gece Bünyan İlçesi Güllüce Mahallesi’nde meydana geldi. Sabah eşi ve 3 çocuğuyla birlikte pikniğe giden Sadullah Nevruz, eve döndüklerinde bilinmeyen nedenle eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine Sadullah Nevruz, iddiaya göre mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla eşini göğsünden bıçakladı. Genç kadın, kanlar içinde yere yığılınca, Sadullah Navruz bu kez aynı bıçağı kendi kalbine sapladı.
 
Bu sırada dışarda oynayan çocuklar eve girdiklerinde anne ve babalarını yerde kanlar içinde buldu. Olayı duyan komşular, durumu jandarma ve sağlık ekiplerinde bildirdi. Gelen ekipler genç çiftin öldüğünü belirledi. Ekiplerin olay yerindeki incelemelerinin ardından Navruz çiftinin cesetleri Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yakınları Sadullah Navruz’un sessiz ve sakin biri olduğunu, maddi durumun da iyi olduğunu söyledi.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER