Patlama Anı Kapalı Gişe!

Ankara'da cami avlusunda unutulan şüpheli valizin patlatılma anını izlemek isteyen meraklı vatandaşlar, ellerine aldıkları çekirdek ve kolalarla ilginç görüntüler oluşturdu.

Olay, Pursaklar Yavuz Bulvarı'nda meydana geldi. Caminin avlusunda unutulan valizden şüphelenen güvenlik görevlileri durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polisler valizin etrafına emniyet şeridi çekti. Yolun karşısı ise valizin patlatılmasını seyretmek için gelen meraklı vatandaşlarla doldu. Çekirdek ve içecekleriyle kaldırımda bekleyen kalabalık merakla olanları izledi. Bazı apartman sakinleri ise balkonlara akın etti.

Bomba imha ekiplerinin olay yerine gelmesinin ardından yol trafiğe kapatıldı. Vatandaşlar bulundukları yerden biraz daha uzaklaştırıldı. Emniyet aracından uyarı anonsu yapıldı. Kafede oturan bir grup da ekipler tarafından ikaz edildi. Fünye çekilmesinden sonra patlatılan valiz boş çıktı. Hayat normale dönerken yol tekrar trafiğe açıldı. Patlatılma anını seyreden meraklı mahalleli polisi alkışladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2012, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER