banner9

Parmak İzi Çıkınca Tutuklandı

Samsun’da polisin uyuşturucu operasyonunda ele geçen bonzai ve esrar paketlerinde parmak izi çıktığı iddia edilen Furkan Avcı ’uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan tutuklandı.

Parmak İzi Çıkınca Tutuklandı
Samsun Emniyet Müdürlüğü, Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz yılın 10 ve 12’ci aylarında yaptığı iki ayrı uyuşturucu operasyonunda iki erkek şüpheliyi bonzai ve esrarla yakaladı.  Şüpheliler polise verdikleri ifadelerinde uyuşturucuyu Furkan Avcı’dan para karşılığı satın aldıklarını söyledi. Poliste İfadesi alınan iki şüpheli daha sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. İfade üzerine polis uyuşturucu suçundan kaydı bulunan Furkan Avcı’nın ele geçirilen uyuşturucu paketlerinde parmak izi olup olmadığını tespit etmek için çalışması başlattı. Yapılan parmak izi çalışmasının ardından Avcı’nın hem esrar, hem de bonzai paketlerinde parmak izi olduğu tespit edildi. Şüpheli bunun üzerine dün yakalanıp gözaltına alındı.
 
Polisteki işlemleri tamamlanarak bugün ’uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan adliyeye sevk edilen Avcı, savcılık ifadesinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER