Özgecan'ın Katilinin Annesi Konuştu!

Mersin'de vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katil zanlısı Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan konuştu.

Özgecan'ın Katilinin Annesi Konuştu!
Türkiye'yi ayağa kaldıran Özgecan Aslan'ın cinayetinin zanlısı, Suphi Altındöken'in annesi Naciye Tan, bir televizyon kanalına konuştu. 
 
"Ben oğlumu öyle büyütmedim. Acımı anlatamıyorum, o anne ve babanın elinden ayağından öperim. Ben de annneyim, hiç kimseye bir şeyimi söyleyemedim" diyen ve 
oğluyla en son bir hafta önce görüştüğünü ifade eden Tan şöyle konuştu:
 
Hiçbir çocuk ne katil, ne hırsız ne terörist doğar. Onu bu hale getiren bir çok etken var.
 
Benim de kızım var ve onun başına bir şey gelsin ister miyim? Ben çocuğumu koruyamadım. Babasının şiddet eğilimi vardı. Biz kaç yıldır ayrıyız. Ben çocuklarımızın onun yanında büyüsün istemedim. Ben kocamdan çok şiddet gördüm ama anneme babama söyleyemedim. Babası kemerle, kesici aletle beni dövdü. Bunları kimseye söyleyemedim.
 
Üç gündür kimseyle konuşamıyorum. İçimden kendimle konuşuyorum sadece. Ben bu olayı duyduğumda inanamadım. Ta ki olayın içinde babası var dediler o zaman 
inandım.
 
Benim çocuğumun sağlığı bozuktu, neler yaşamadı ki. Anlatamıyorum... Bir insanı yok etmeye hakkı yok oğlumun. Ben bunu asla kabul etmiyorum... Ben o ailenin yanına gitmeyi çok istiyorum.
 
Ben aileye ne diyeceğimi bilemiyorum. O kadar çok etken var ki. Hangi birini anlatayım. Bu etkenler asla oğlumu aklamak için değil..."
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER