Özel Harekât Polisi İntihar Etti

Polis eşi ve çocuklarını İstanbul'a gönderen özel harekât polisi intihar etti.

Özel Harekât Polisi İntihar Etti

 

Bursa Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi'nde görevli polis memuru 36 yaşındaki Emrah Can, kendisi gibi polis olan eşi Sema'yı bayram ziyareti için İstanbul'a gönderdikten sonra tabancasını başına dayayarak intihar etti. Can'ın cesedi, mesaiye gitmeyince arkadaşlarının eşi Sema Can'ı araması sonucu ortaya çıktı.

Merkez Nilüfer İlçesi Fethiye Mahallesi Yeşil Sokak'ta oturan Emrah Can, bayramda görevli olduğu için önceki gün polis eşi Sema ve iki çocuğunu bayram ziyareti için İstanbul'daki akrabalarının yanına gönderdi. Dün, işe gitmeyen Emrah Can'a cep telefonu ile ulaşamayan arkadaşları eşi Sema Can'ı aradı. Sema Can da eşine ulaşamayınca polislerden, çocuklarının bakıcısında bulunan anahtarı alıp eve gitmelerini istedi. Bir süre sonra anahtarı alan polisler oturma odasında beylik tabancasıyla intihar eden Emrah Can'ın cesedini buldu. Acı haberi alınca sinir krizi geçiren Sema Can'ın arkadaşlarına her hangi bir sıkıntılarının olmadığını söylediği belirtildi.

İntiharına ilişkin not bırakmayan Emrah Can'ın cesedi, kesin ölüm nedenin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Bir süre yurt dışında geçici görevle çalışan Emrah Can'ın intiharıyla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığınca başlandı.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2013, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER