Otomobil Şovuyla Asker Uğurlaması

Bolu’da askere gidecek arkadaşları için bir araya gelen ’Şahin’ marka otomobil tutkunu gençler göl kenarında patinaj yapıp araç lastikleri ile duman çıkartarak şov yaptı.

Otomobil Şovuyla Asker Uğurlaması
Vatani görev için asker ocağına gönderecekleri arkadaşları için bir araya gelen Şahin marka otomobil tutkunları araçlarının üzerini Türk bayraklarıyla donatarak konvoy halinde gezdi. Gölköy Baraj gölüne giderek konvoy halinde tur atan gençler yol üzerinde araçlarının el frenini çekerek patinaj yaparak lastiklerden duman çıkmasını sağladı. Gençler, Gölköy’den çıktıktan sonra Karaköy yolu üzerinde duran gençler kavşak içerisinde araçlarıyla hızla dönerek şov yaptı. Gençler daha sonra yaklaşık 50 araçla D-100 Karayolu’ndan Organize Sanayi Bölgesi’ne gitti. Araçlarından inen gençler arkadaşlarının asfalt üzerinde yaptıkları şovları ilgiyle izleyerek birbirlerini alkışladı.
 
’Şahin’ model araç tutkunu gençler, otomobilleriyle şov yaparak stres attıklarını belirtirken bu tür şovlar için kendilerine alan tahsis edilmesini istedi.
 
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2014, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER