Otogarda Bayram Yoğunluğu

Kurban Bayramı öncesinde Büyük İstanbul Otogarı’nda bayram yoğunluğu başladı. Yoğunluk nedeniyle bazı seferlerde aksamalar meydana geldi.

Otogarda Bayram Yoğunluğu
Büyük İstanbul Otogarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da bayram yoğunluğu yaşandı. Bayram tatilini memleketlerinde geçirmek için yola çıkan vatandaşlar, otobüsleri doldurdu. Otobüs firmaları yoğun talebi karşılamak için ek seferler düzenledi. Yoğunluk dolayısıyla bazı firmaların seferlerinde aksamalar meydana geldi. Ellerinde bilet olan bazı yolcular, uzun süre bekletilip mağdur edildiklerini dile getirdi.
 
Geçmiş bayramlara göre otogarda bu yıl fazla bir yoğunluk yaşanmadığını dile getiren bir otobüs firması yetkilisi Ercan Avşar, "Öyle göründüğü gibi bu bayram fazla yoğunluk olmadı. Bugün biraz bir yoğunluk oldu. Yarın boş olur. Ekonomik nedenlerden dolayı veya insanlar tatilden yeni çıktığı için fazla yoğunluk olmadı. Arabalarımız dolu ancak geçen sene kadar ek seferler düzenlemedik. Artık bayramdan sonra otogar sinek avlar. Özel araçlarıyla gidenler var. 3-4 kişi özel arabasında seyahat edenleri yakıt kurtarıyor. Hava yolculuğunu tercih edenler de oluyor" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER