banner9

Ömer Gündoğdu İddialara Açıklık Getirdi...

Ömer Gündoğdu iddialara açıklık getirdi...

Ömer Gündoğdu İddialara Açıklık Getirdi...

İşte o açıklama:

Müvekkillerimiz Ömer Gündoğdu ve Gök Global Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.’nin de (“Gök Global”) isimleri zikredilerek, 05.10.2017 tarihinde www.kanalben.com internet sitesinde yer alan ve asılsız itham ve isnatlar ile dolu içerik, Müvekkillerimizin ticari itibarına ve kişilik haklarına haksız bir saldırı teşkil etmektedir. 

Cevap metnine konu içerikteki hususlar gerçeği ve fiili durumu asla yansıtmadığı gibi, senelerce FETÖ terör örgütü tarafından şahsı ve ticari hayatı hedef alınan Müvekkilimiz Ömer Gündoğdu ve Gök Globali itibarsızlaştırma, ticari rekabet dengesini Müvekkillerimiz aleyhinde bozma hedefi gütmektedir. FETÖ tarafından geçmişte Müvekkillerimiz aleyhinde asılsız isnatlar ile yürütülen karalama kampanyasının bugün farklı kişilerce ve farklı amaçlarla aynı hedefe yönelik olarak sürdürüldüğü gözlemlenmektedir.

Basit bir araştırma ile gerek Gök Global gerekse Ömer Gündoğdu’nun ticari geçmişi, yürüttüğü faaliyetler ve fiili durum hakkında bilgi sahibi olunabilecekken, Müvekkillerimizin zan altında bırakılacak şekilde FETÖ terör örgütü ve bağlantılı olduğu iddia edilen kişiler ile aynı haber içeriğinde isimlerinin zikredilmesi kötü niyetli bir tutumun yansıması olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca haber içeriği ile Müvekkillerimizin ticari hayatta rekabet içinde olduğu kişiler lehine de bir algı yaratılmasının amaçlandığı görülmektedir. Dolayısıyla ilgili içeriğin kamuoyunu aydınlatmaktan ziyade, toplum nezdinde yanlış ve taraflı bir yargı oluşturmak amacıyla kaleme alındığı açıktır.

Herhangi bir somut bilgi ve araştırmaya dayanmaksızın, kamuoyunu yanlış bilgilendirmek suretiyle Müvekkillerimizi ve yürüttükleri faaliyetleri karalama amacı güderek hazırlanan “içerikteki itham ve ifadelerin gerçeği yansıtmadığını kamuoyunun bilgilerine sunar ve ilgili içeriğe yönelik her türlü hukuki başvuru hakkının saklı tutulduğunu bildiririz.

 
Av. Serap YÜCEL

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER