banner9

Oksijen Tüpü Yüklü Tır Devrildi

Aydın’da önündeki otomobile çarpmamak için manevra yapmak isterken dorsesi devrilen oksijen tüpü yüklü TIR’ın şoförü yaralandı. Tüplerin patlama olasılığına karşı yol, kazanın olduğu bölgede bir süre çift yönlü olarak ulaşıma kapatıldı.

Oksijen Tüpü Yüklü Tır Devrildi
Aydın’dan İzmir yönüne gitmek için otoyola giren Adnan Coşan yönetimindeki 20 AEE 51 palakalı TIR, bugün saat 11.30 sıralarında bağlantı yolunda ilerlerken, ididaya göre sürücü önündeki Bahattin Beşparmak yönetimindeki 09 ABD 93 plakalı otomobile çarpmamak için manevra yaptı. Bu sırada kontrolden çıkan TIR’ın oksijen tüpü yüklü 34 TP 9833 plakalı dorsesi devrildi. Yoldan geçen diğer araç sürücülerinin haber vermesi üzerine gelen polis, itfaiye ve 112 ekipleri, TIR şoförü Coşan’ı şoför mahalinden çıkardı. Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Coşan, ayakta tedavi edildi.
 
TIR’ın dorsesindeki oksijen tüplerinin patlama olasılığına karşı yol, kazanın olduğu bölgede bir süre çift yönlü olarak ulaşıma kapatıldı. TIR’ın dorsesindeki oksijen tüplerinin olay yerine gelen görevliler tarafından boşaltılmasının ardından yol tekrar açıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER