Öğrencilere Ücretsiz İngilizce ve Matematik Kitabı

İstanbul Avcılar’da belediye bünyesindeki tüm Kültür Merkezleri ve Kent Evleri’nde eğitim gören kursiyerlerin eğitimlerine katkı sağlayacak ders kitapları hediye edildi.

Öğrencilere Ücretsiz İngilizce ve Matematik Kitabı
Belediye Başkanı Handan Toprak, belediyeye ait Tahtakale Kent Evi ile Barış Manço Kültür Merkezi’nde öğrencileri ziyaret ederek ‘Dünya Kitap Haftası’ etkinlikleri kapsamında İngilizce ve matematik kitaplarını hediye etti. Çocuk Kulüpleri’ndeki minik öğrencilere de boyama kitabı hediye edildi. Belediye Başkanı Handan Toprak, çocukların donanımlı ve bilinçli yetiştirilmesi halinde geleceğin de o denli aydınlık olacağını belirterek, “Geleceğimize yön verecek eğitimlerine önem verdiğimiz çocuklarımızın ileride sosyal, erdemli, sağlıklı bireyler olmaları, bilimin ve sanatın ışığında yürümeleri için eğitimlerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz” dedi.
 
YILDA 30 BİN KURSİYER
 
Avcılar Belediyesi Kültür Merkezleri ve Kent Evlerinde çocuk ve gençlere yönelik kültür, sanat ve eğitimlerine destek amacıyla İngilizce, Matematik gibi ücretsiz kurslar veriliyor. Belediye tarafından çocuklar, genç ve yetişkinlere yönelik açılan kurslarda her yıl 30 bine yakın kursiyer eğitim görüyor.
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2015, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER