O Cinayetin Failleri İkiz Kardeşler Çıktı

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi’nde geçen pazartesi gecesi göğsünden tüfekle vurularak öldürülen 19 yaşındaki Erkan Öpöz’ün cinayet şüphelileri 17 yaşındaki ikiz kardeşler çıktı. Cinayetten sonra ilçeden ayrılan iki kardeş ayrı yerlerde yakalandıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

O Cinayetin Failleri İkiz Kardeşler Çıktı
Gece evine doğru yürüyen Erkan Öpöz’un Karamürsel Atatürk Ortaokulu önünde yanına gelen iki kişi, tartıştıktan sonra onu av tüfeği ile vurdu. Öpöz kanlar içinde yere yığılırken, şüpheliler kaçtı. Olayı uzaktan görenlerin bildirmesi üzerine gelen 112 ekibi, yaptıkları kontrolde gencin öldüğünü saptadı.
 
Polis cinayeti kimin işlediğini belirlemek için bölgede araştırma yaparken, çevredeki işyerlerinin güvenlik kameraları da incelemeye alındı. Gencin son telefon aramaları ve mesajlar da incelendiğinde cinayeti, 17 yaşındaki M.O ve E.O. adlı ikiz kardeşlerin birlikte işlediği anlaşıldı. İkizlerden biri Yalova’da, diğeri ise İstanbul’da dün akşam yakalandı.
 
Bugün yapılan sorgulamalarında, Erkan Öpöz ile bir süre önce yere tükürme meselesinden dolayı tartıştıklarını, cinayeti bu yüzden işlediklerini söyledikleri öğrenildi. İkiz kardeşler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER