Müzikholde Havaya Ateş Açtı

Kadıköy’de bir müzikholde iki kişi arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrası bir kişi tabancayla havaya ateş açtı.

Müzikholde Havaya Ateş Açtı
 
Olay, saat 00:00 sıralarında Kadıköy Suadiye’de bulunan bir müzikholde meydana geldi. İddiaya göre, iki kişi arasında henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Tartışma esnasında bir kişi, müzikhol içerisinde tabancayla havaya ateş etti. Olay sırasında müzikholde eğlenen müşteriler panikle dışarıya kaçtı.Ölen ya da yaralananın olmadığı olayda müşteriler daha sonra durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis, olayla ilgili olarak 4 kişiyi gözaltına aldı. Polis ekiplerinin, mekanın otoparkında bulunan bir araçta yaptığı aramada da, 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirdiği öğrenildi. Kadıköy Asayiş Büro Amirliği’ne götürülen şüphelilerden H.B., tabancanın kendisine ait olduğunu ve tartışma sırasında havaya ateş ettiğini itiraf ettiği bildirildi.
 
"3 EL SİLAH SESİ DUYDUK"
 
Olay sonrası mekandan dışarıya kaçan bir müşteri, "Bir adam, silahla ateş açtı. Hepimiz dağıldık bir yığılma oldu. Hatta kapıdan dışarıya çıkamadık; çünkü ciddi bir izdiham oldu. Böyle bir gece geçirdik. 3 el silah sesi duyduk" dedi.
 
Öte yandan sürücüsü bulunamayan bir kişinin aracı polis ekiplerinin geçişini engellediği için müzikholün otoparkından çekici ile kaldırıldı.
 
"HER ŞEY OYUN GİBİYDİ"
 
Olay nedeniyle çok korktuğunu belirten bir kadın ise "Adamın elinde silahı gördük. Aslında her şey oyun gibiydi. Programda çok ilginçti. Oda onun devamı şeklindeydi. Silah elinde tavana ateş ediyordu" diye konuştu. Olayla ilgili polis geniş çaplı inceleme başlattı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 05:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER