Müşterisini Koruyan Taksici Bıçaklandı

Karaman’da taksi şoförü 57 yaşındaki Adem Toksöz, kadın müşterisini zorla araçtan indirmek isteyen kişiye müdahale edince bıçaklandı.

Müşterisini Koruyan Taksici Bıçaklandı
Olay, saat 02.10 sıralarında Beydili Köyü yakınlarında meydana geldi. Taksici Adem Toksöz, Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bir kadın müşterisini araca aldı. Bu sırada aracın önü bir otomobil tarafından kesildi. Otomobilden inen bir erkek, kadın müşteriyi zorla taksiden indirip, kendi aracına bindirmek istedi. Kadın gitmek istemeyince taksici Toksöz, müdahale etti. Kısa süren tartışmanın ardından Tokgöz ve müşterisi hızla olay yerinden uzaklaştı. Tokgöz, kadın müşteriyi gideceği yere bıraktı.
 
TAKİP EDİLDİ
 
Başka bir müşterisini almak için Beydili Köyü’ne giden Tokgöz, bir otomobil tarafından takip edildiğini fark ederek jandarmayı aradı. Bu sırada önü kesildi. Araçtan inen kişinin  kadın müşterisini otomobilinden indirmek isteyen kişi olduğunu fark etti. Şüpheli Toksöz’ü otomobilinden indirip bıçakla saldırdı. Sağ bacağından yaralanan ve otomobiline binip kaçan Toksöz, Karaman Devlet Hastanesi’ne geldi. Tedaviye alınan Toksöz’ün, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Güvenlik güçleri Toksöz’e saldıran kişinin kimliğini belirlemek ve yakalamak için çalışma başlattı.
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2015, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER