banner51

Mum Kurbanı Oldu!

Antalya’nın Aksu ilçesinde, elektrikler kesik olduğu için uyandığında korkmasın diye yakılarak yanına bırakılan mum, 3 yaşındaki Buse’nin sonu oldu.

Mum Kurbanı Oldu!

Olay, dün akşam merkez Aksu ilçesi Yurtpınar Mahallesinde bir evde meydana geldi. Aksu ilçesinde komşularına bayram ziyaretine giden aile, yatağında uyumakta olan 3 yaşındaki kızlarını bitişikte oturan babaanneye emanet edip evden ayrıldı. Sağanak yağmur ve fırtına sebebiyle sabah saatlerinden itibaren elektriklerin kesik olduğu mahallede, uyandığında korkmaması için yatağının yanına yanar halde mum bırakan aile gittikleri ziyarette yarım saat sonra akrabalarının verdiği yangın haberiyle yıkıldı. Eve dönen aile alevler içinde kalarak hayatını kaybeden kızlarının cesediyle karşılaştı. Komşuların ihbarı üzerine gelen itfaiye ekiplerinin müdahalesi küçük kızı kurtarmaya yetmedi. Aile bayram ziyaretindeyken yanan mumun yangına sebep olduğu, küçük kızın önce dumandan zehirlendiği, ardından yanarak hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor. Üç yaşındaki Buse’nin cenazesi Antalya Adli Tıp morguna kaldırıldı.

 
Adli Tıp önünde kızının cesedini almak için bekleyen ve tamircilik yaptığı öğrenilen baba 28 yaşındaki Durmuş Aksoy’un son derece bitkin olduğu gözlendi.
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2013, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER