Müdürün Aşk Yaşadığı Öğretmene Arkadaş Dayağı

Antalya'da evli ve 3 çocuk babası İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü 47 yaşındaki C.B.'nin iddiaya göre iki yıldır birlikte yaşadığı öğretmen 40 yaşındaki A.A., ilişkilerini öğrenen müdürün arkadaşı R.E. tarafından dövüldüğünü söyleyerek şikayet etti. Öğretmen A.A. bir lokantada buluştuğu C.B.'nin dayak yemesine seyirci kaldığını öne sürerek, "Bitti deseydi, uzatmazdım. Bitirirdim. Ama C.B.'nin dayak yememe seyirci kalmasını kabullenemiyorum" dedi.

Müdürün Aşk Yaşadığı Öğretmene Arkadaş Dayağı

Evli ve 3 çocuk babası olan Şube Müdürü C.B., 2 yıl önce ilçesindeki bir ilköğretim okulunda sınıf öğretmenliği yapan evli ve 2 çocuk annesi A.A. ile iddiaya göre gönül ilişkisine girdi. Öğretmen A.A. eşinden boşandı. Öğretmen A.A. ile ilişkiyi sürdüren Şube Müdürü C.B.'nin arkadaşı R.E. bir telefon konuşmasında bunu öğrendi. İddiaya göre R.E. hem arkadaşı C.B.'yi, hem de öğretmen A.A.'yı 'ilişkiyi bitirin' diyerek uyardı.

Kadın öğretmen A.A. ile şube müdürü C.B. geçen salı günü bir lokantada buluştuklarında yanlarına müdürün arkadaşı R.E. geldi. İddiaya göre R.E., arkadaşı şube müdürü C.B.'den ayrılması için A.A.'yı tehdit etti. "Arkadaşımı bırak, git başkasını bul" diyerek üzerine su dolu pet şişeyi attı. A.A. da elindeki bardakta bulunan çayı R.E.'nin üzerine döktü. Çıkan kavgada R.E., bu kez A.A.'nın saçlarından tutup çekti, tekme tokat dövdükten sonra kaçtı. Arkadaşı ile sevgilisinin kavgasına müdahale etmeyen C.B. ise oradan ayrıldı.

Sevgilisinin arkadaşı R.E. tarafından dövüldüğünü söyleyerek 155 Polis İmdat telefonunu arayan A.A., Yenikapı Polis Merkezi'nde şikayette bulundu. Olaydan sonra gönderildiği Adli Tabip tarafından muayene edilen A.A.'ya 'kafasının şiştiği, kolunda ve bacaklarında morluklar oluştuğu' raporu verildi.

Öğretmen A.A. karakolda verdiği ifadesinde R.E.'nin, C.B. ile olan ilişkisini öğrenmesinin ardından cep telefonuyla tehdit aldığını, C.B.'nin peşini bırakmaması halinde Antalya'da öğretmenlik yaptırılmayacağı tehdidinde bulunulduğunu öne sürdü.

Gözaltına alınan R.E. ise ifadesinin ardından savcı tarafından serbest bırakıldı ve evrak adliyeye gönderildi.

Öğretmen A.A., kendisi dayak yerken iki yıldır ilişki yaşadığı şube müdürü C.B.'nin seyirci kaldığını söyleyerek, "Bitti deseydi, uzatmazdım. Bitirirdim. C.B.'nin dayak yememe seyirci kalmasını kabullenemiyorum" dedi.

C.B.'nin evli ve üç çocuk babasını olduğunu bildiğini, buna karşın onu sevdiği için eşinden boşandığını söyleyen A.A., "Bir ara C.B.'nin resmi nikahlı eşi ilişkimizi öğrenmiş. 30 gün kadar görüşmedik. Karısı, bitti sanıyordu ama bitmemişti. Görüşmeye devam ettik. Buna rağmen, birlikte olmayı sürdürdük" diye konuştu.

Öğretmen A.A., C.B.'nin kendisinin dövülmesine seyirci kalmasını ve sanki aralarında ilişki yokmuş gibi davranmasını anlayamadığını belirterek, "Geçen yıl kasım ayında özel bir hastanede kürtaj oldum. Bebeğin babası sıfatıyla, kürtaja izin verdiğine dair C.B.'nin imzası var. Kaldı ki, ilişkimizi eşi de, çocukları da biliyor" diye konuştu.

Bu arada, olaydan sonra Milli Eğitim Şube Müdürü C.B., 4 günlüğüne izne ayrıldı. C.B., öğretmen A.A.'nın iddialarının gerçek dışı olduğunu, kavga olayının tarafı değil, yalnızca tanığı olduğunu söyledi.

Şube müdürü C.B., öğretmen A.A.'yı işi gereği tanıdığını, A.A.'nın izci lideri olması nedeniyle, çeşitli defalar kamplarda karşılaştıklarını, birlikte fotoğraf çektirmiş olabileceklerini belirterek, şunları söyledi:

"A.A. öğretmen, ben de Milli Eğitim Şube Müdürü olmam nedeniyle, telefonumun öğretmen A.A.'da bulunması gayet normal. Bu öğretmenimizin sanıyorum psikolojik sorunları var. Daha önce, bir çok defa telefonla beni arayarak, taciz etti. Tacizlerini evime gelerek sürdürdü. Benimle görüşmek istediğini defalarca söyledi. Evli ve çocuk sahibi birisi olmam nedeniyle elbette kabul etmedim ama ısrarla beni taciz ederek, görüşme talebini yineledi."

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2012, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER