Motosikletçiye Alanya'da Coşkulu Karşılama

Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) Avrupa Superstock 600 Şampiyonası’nda birinci olan Toprak Razgatlıoğlu, Alanya’da motosiklet tutkunları tarafından coşkuyla karşılandı.

Motosikletçiye Alanya'da Coşkulu Karşılama
Fransa’da 4 Ekim’de 40 sporcunun katıldığı Avrupa Superstock 600 Şampiyonası’nda ilk kez yarışan 17 yaşındaki Toprak Razgatlıoğlu, damalı bayrağı ilk sıradan görerek kupanın sahibi oldu. Kupasıyla Alanya’ya gelen Razgatlıoğlu, yaklaşık 100 motosikletten oluşan konvoy eşliğinde babası Arif Razgatlıoğlu’nun işyerine geldi. Burada bekleyen motosikletçiler ve yakınları genç sporcuyu meşalelerle karşılayarak omuzlara aldı.
 
KARŞILAMADA UTANIYORUM
 
Şampiyonluğu babasıyla kucaklaşarak kutlayan Toprak Razgatlıoğlu, yurt dışında 3’üncü kupasını kazandığını söyledi. 600 cc’de ilk kez piste girdiğini belirten Razgatlıoğlu, "İnşallah daha iyi yerler olur ve kutlamalara devam ederim. Bu sezonu bitirdik. Seneye de güzel yarışlar çıkarmak istiyorum. Ayrıca bu karşılamalarda biraz utanıyorum. Babama ’Yapma’ dedim ama oldu işte" diye konuştu.
 
MOTOGP İÇİN ÇALIŞIYOR
 
’Tek Teker Arif’ lakaplı motosiklet şovmeni Arif Razgatlıoğlu ise oğlunun kendisine çifte bayram yaşattığını söyledi. Çocukluğundan bu yana oğlu için elinden geleni yapmaya çalıştığını dile getiren Razgatlıoğlu, "İnşallah daha iyi başarılar elde edecek. Onun MotoGP’de yarışmasını hayal ediyorum. Onun için çalışıyor. İnşallah gidecek" dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER