banner9

Minyatür Polis Heykeli

Eskişehir’de Emniyet Müdürlüğü’ne hafif ticari araç bağışlayan Başak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Füruz Karık’a plaket olarak minyatür polis heykeli verildi.

Minyatür Polis Heykeli
İşadamı Füruz Karık’ın bağışladığı hafif ticari aracın Olay Yeri İnceleme Şubesi bünyesinde hizmete girmesi nedeniyle Eskişehir Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. Törene Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, işadamı Füruz Karık, Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin ile emniyet mensupları katıldı.
 
Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, işadamı Füruz Karık’ın bağışladığı aracın Olay Yeri İnceleme Şubesi’ne tahsis edildiğini belirterek şöyle konuştu:
 
"Esas itibarıyla bu araç bir kaç önce bize verildi ancak aracın kasasının içerisinde de araçtan daha pahalı olacak şekilde çok özel donanımlı olay yeri inceleme ekipmanları yerleştirildi. Bu demektir ki bugün basında görüyorsunuz taciz olayları, birçok olaylarda delillendirme çok önemli. Oradaki lekeden, kıldan, tüyden veya izden, veya başka şeylerden delil çıkartıp suçlular üzerinde daha etkili olmamız için böyle bir araca ihtiyacımız vardı. Ümit ediyorum bununla birlikte teşkilatımızın gücü bir derece daha da arttı."
 
BİR ARAÇ DAHA HEDİYE EDECEK
 
İşadamı Füruz Karık da önümüzdeki günlerde bir hafif ticari araç daha alıp bunu Emniyet Müdürlüğü’ne bağışlayacağını söyledi. Yapılan konuşmaların ardından Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, işadamı Füruz Karık ile Huzur Sevenler ve Destekleyenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin birlikte kurdeleyi kesti.
 
Eskişehir Emniyet Müdürü Mustafa Şahin, Füruz Karık’a plaket olarak resmi kıyafetli, bir eliyle selam veren, bir eliyle de polis armasını tutan minyatür polis heykeli verdi.
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER