MHP'li Türkkan Pilav Dağıttı

MHP’nin Kocaeli’nde ikinci sıra milletvekili adayı olan Lütfü Türkan bugün Gebze İlçesinde Mehmet Akif Ersoy Camii önünde Cuma namazı çıkışı cemaate pilav dağıttı. Türkkan buraya yaptığı açıklamada, "Önce bir mafya bozuntusunu çıkarttılar, Rize meydanında milleti tehdit ettirdiler. Yetmedi; Başbakan çıktı doksanları hatırlatan Toroslar’la bu milleti tehdit etmeye başladı. Türkiyeyi korku imparatorluğu ile yönetiyorlar" dedi.

MHP'li Türkkan Pilav Dağıttı
MHP’nin 7 Haziran seçimlerinde 2’nci sıradan aday gösterdiği, önce yurt içi oylarla seçimi kazandığı belirtilmesine rağmen yurt dışı oyların dağılımıyla milletvekilliğini HDP adayına kaptıran Lütfü Türkan, 1 Kasım seçimlerinde yine 2’nci sıradan aday gösterildi.
 
Bugün Cuma namazı çıkışı Gebze Mehmet Akif Ersoy Camii önünde cemaate pilav dağıtan Lütfü Türkkan, bugünün Kerbela şehitlerinin anıldığı gün olduğunu hatırlattı. Türkkan şunları söyledi:
 
TÜRKİYE KORKU İMPARATORLUĞUYLA YÖNETİLİYOR
 
“Türkiye korku imparatorluğu tarafından yönetiliyor diye çok sık tekrarlıyorum. Tehditle bu insanlara oy vermeye mecbur etmeye çalışıyorlar. Önce bir mafya bozuntusunu çıkarttılar, Rize meydanında milleti tehdit ettirdiler. Yetmedi; Başbakan çıktı doksanları hatırlatan ’Toroslar’la bu milleti tehdit etmeye başladı. Bakıyorum bugün bölgemizin bakanı da ’siz oy vermezseniz ekonomi çökecek, siz de altında kalacaksınız’ diyor. ’Ekonomi çökecekse çökecek bu hale siz niye getirdiniz’ diye sormazlar mı adama? Demek ki ekonomiyi öyle bir raddeye getirdiniz ki, uçurumun kenarında bir anda devrilecek."
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER