Mezarlıkta Cezaevi Firarisini Aradılar

Çanakkale Açık Cezaevi’ndeki hükümlü Nevruz Kaykaç, tel örgülerden atlayarak, firar etti. Polisin, cezaevine yaklaşık 700 metre mesafedeki mezarlık ve çevresindeki aramalarına rağmen firarinin izine rastlanmadı.

Mezarlıkta Cezaevi Firarisini Aradılar
Çanakkale Açık Cezaevi’nde kalan hükümlülerden Nevruz Kaykaç, bugün saat 13.30 sıralarında kapalı cezaevine nakledilmeyi beklerken firar etti. Cezaevi yetkililerinin jandarma ve polise haber vermesiyle ortaya çıkan firarın nasıl gerçekleştiği konusunda bir bilgi edinilemezken, firariyi arama çalışmaları ilginç görüntülere sahne oldu. Açık Cezaevi çevresine dağılan polis ekipleri, bölgede arama çalışması başlattı. Firarinin izini kaybettirmek için şehir mezarlığına girmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulunduran polis, burada bir süre arama yaptı. Mezarların arası kontrol edildi, tuvaletler arandı. Bir saat boyunca mezarlıkta devriye gezerek arama çalışması yapan polis, firarinin izine rastlayamadı.
 
Polis ve jandarma, üzerinde siyah beyaz bir hırka bulunan ve esmer tenli olduğu belirtilen cezaevi firarisi Kaykaç’ı arama çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER