Metro İstasyonunda Sevgililer Günü Sürprizi

Bursa’da kent içi toplu ulaşımı sağlayan Bursaray, yılbaşında olduğu gibi Sevgililer Günü’nünde de yolcuları için sürpriz hazırladı. Şehreküstü İstasyonu’nda bir anda montlarını çıkarıp, özel kıyafetleriyle tango yapmaya başlayan profesyonel dansçıların Sevgililer Günü özel dansı, istasyonda bekleyenler tarafından ilgiyle izlendi. Treni beklemeyi bırakıp, bu özel dansı cep telefonları ile görüntüleyenlere Burulaş yöneticileri gül dağıttı.

Metro İstasyonunda Sevgililer Günü Sürprizi
 
Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından Bursa Ulaşım Anonim Şirketi Burulaş, özel günlerde yolcuları için hazırladığı sürprizlere devam ediyor. Yılbaşı akşamı Şehreküstü İstasyonu’nda Büyükşehir Belediye Orkestrası’nın sürpriz konseri ile halkın yeni yılını kutlayan Buruluş, sevgilileri de unutmadı. Şehreküstü İstasyonu’nda benzer bir etkinliği hayata geçiren Burulaş, bu kez profesyonel dans eğitmenleri Mert Moran ve Ayşe Karaoğlu ile iki kemancı ile unutulmaz bir etkinliğe imza attı. Her zamanki gibi tramvayın gelmesini bekleyenlerin arasından sıyrılan dansçılar, asıl adı ‘Özleyiş’ olan ve müzikseverler tarafından ‘Sevdim bir genç kadını’ olarak bilinen Tango müziği eşliğinde, üzerlerindeki montları çıkarıp, istasyonun ortasında buluştu. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında dans etmeye başlayan ikilinin gösterisi ilgiyle izlendi.
 
Treni beklemeyi bırakıp, müziğin ve dans gösterisini izleyen yolcular, bu anı cep telefonları ile görüntüledi. Dansçılar, gösteri sonunda dansçılar, Bursaray yolcularından büyük alkış aldı. Bursaray yöneticileri tarafından istasyonda tranvayı bekleyenlere Sevgililer Günü nedeniyle gül dağıtıldı.
 
Bu arada 8 kamera ile kaydedilen görüntülerden hazırlanan özel klip de sosyal medyada büyük ilgi topladı.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 13:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER