banner51

Meclis Başkanı Bavulunu Kaybedince...

Tatilini geçirmek üzere ailesiyle birlikte Balıkesir’in Edremit ilçesine gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in bavulu kaybolunca havalimanında kısa bir süre hareketli dakikalar yaşandı.

Meclis Başkanı Bavulunu Kaybedince...

 

Ankara’dan tarifeli uçakla Balıkesir - Koca Seyit Havalimanı’na gelen TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Edremit Kaymakam Vekili Burhaniye Kaymakamı Ali Uslanmaz tarafından karşılandı. Uçak, yaklaşık yarım saat rötarlı bir şekilde havalimanına ulaştı. Eşi ile birlikte uçaktan inen Çiçek’e yöresel kıyafetli küçük bir kız çocuğu çiçek hediye etti. Çiçek, aynı uçakta seyahat ettiği bazı yolcularla sohbet edip hatırlarını sordu. Çiçek ve eşi, daha sonra Balıkesir Valisi Ahmet Turhan’ın eşliğinde valilik makam aracıyla Altınoluk’a hareket etti.
 
Koruma polisleri, Çiçek’in bavullarından bir tanesinin olmadığını fark edince havalimanında bir süre hareketlilik yaşandı. Daha sonra görevliler tarafından yolcuların bavulları arasında bulunduğu öğrenilen küçük bavul, bir koruma aracına konulup Altınoluk’a götürüldü.
Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2013, 02:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER