Maskeli Hırsız, Borç Defterini İnceledi

Konya’da, yüzü maskali bir kişi, camını kırarak girdiği pastanede kasanın yanındaki borç defterini alıp inceledikten sonra, değerli eşya ya da para aradı, bulamayınca kasadaki yaklaşık 50 lira madeni parayı alıp kaçtı.

Maskeli Hırsız,  Borç Defterini İnceledi
Olay, saat 04.00 sıralarında merkez Karatay İlçesi Şems Tebrizi Mahallesi Topçuoğlu Sokak’taki Hasan Doğru’ya ait pastanede meydana geldi. Güvenlik kamerasının saniye saniye kaydettiği hırsızlık olayında, kimliği belirlenemeyen yüzü maskeli bir kişi, vitrin camlarından birini kırıp içeri girdi. Kasanın yanındaki borç defterini alan şüpheli, yere çöküp bir süre inceledi, ardından yerine bıraktı. Daha sonra işyerinin içinde değerli eşya ya da para arayan şüpheli, tekrar kasaya gelip yaklaşık 50 lira madeni parayı alıp uzaklaştı.
 
Güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, şüphelinin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı. İşyerinde 2 gün önce de hırsızlık olayının gerçekleştiği ve yaklaşık 15 lira madeni paranın alındığı ancak o gün güvenlik kamerasının arızalı olduğu öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER