banner9

Masaj Salonunda Fuhuşun Şifresi

Adana’da 2 ayrı masaj salonu ve saunaya baskın düzenleyen Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Bürosu ekipleri, para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye girdikleri öne sürülen 2 kadını ile işyeri sahibi 2 kadını gözaltına aldı. Fuhuş için yer temin etmek suçundan adliyeye sevk edilen işyeri sahiplerinin müşterilerine ’Kasık masajı’ şifresi kullanarak ilişki teklifinde bulundukları belirtildi.

Masaj Salonunda Fuhuşun Şifresi
 
Merkez Seyhan İlçesi’nde iki ayrı masaj ve sauna salonunda erkeklerle para karşılığı ilişkiye girildiği bilgisini alan ekipler, çalışma başlattı. Salona girip çıkan müşterilerle görüşen ekipler, ’Masaj yaptırırken kendilerine normal masaj 150, kasık masajı isterseniz 250 lira’ teklifinde bulunduğunu belirledi.
 
Müşteri olarak masaj salonuna giren polislerine de işyeri sahibi 26 yaşındaki H.A. ile 26 yaşındaki M.A., fuhuş yapma teklifinde bulundu. Pazarlık sonrasında masaj için anlaşma sağlayan polis, özel odaya gelen masözler E.G. ve E.M. ile işyeri sahipleri H.A. ile M.A.’yı gözaltına aldı.
 
Masaj salonları bir ay süre mühürlendi. Ahlak Bürosu ekipleri, ifadelerini aldığı masözler E.G. ile E.M.’yi serbest bıraktı. Para karşılığı fuhuş yapmak suçundan daha önce de polis tarafından işlem yapıldığı kaydedilen H.A. ile M.A. ise fuhuş için yer temin etmek suçundan adliyeye sevk edildi. 2 kadın, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER