Marmaris'te Motosikletli Kapkaç

Marmaris’te, 20 yaşındeki Senem Yıldırım’ın içinde 200 lira para ile kimlik ve kredi kartları bulunan çantası motosikletli iki kişi tarafından kapkaç yapılarak çalındı.

Marmaris'te Motosikletli Kapkaç
Marmaris’in araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu Kemal Elgin Bulvarı’nda, geçen 7 Temmuz akşamı kaldırımda yola yakın şekilde yürüyen Senem Yıldırım’ın yanına arkadan Denizli plakalı motosikletli iki kişi yaklaştı. Motosikletin arkasında oturan kapkaççı, genç kızın omzundaki çantasını askısından tutup, çekerek almak istedi. Yıldırım, çantasını vermemek için direndi. Bu sırada çantanın sapını kopmasıyla birlikte Yıldırım, düştü. Genç kız acı içinde yerde kıvranırken, içinde 200 lira para, kredi ve kimlik kartları bulunan çantkayı alan iki kapkaççı hızla uzaklaşıp, gözden kayboldu. Çevredekiler, olayın şaşkınlığını üzerlerinden atar atmaz, ’155 Polis İmdat’ ihbar hattını arayıp, durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, genç kızın verdiği eşkalden yola çıkarak, iki şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. MOBESE kamerası kayıtları incelemeye alınırken, genç kız, Çarşı Polis Merkezi’ndeki ifadesinde çantasını kapkaç yapan iki kişiden şikayetçi oldu.
 
Yıldırım, olayı haber alarak polis merkezine gelen babasının dışarıda kendisini beklediğini görünce boynuna sarılıp, ağladı.
 
Zaman zaman yaşadığı olayın şoku nedeniyle gülme krizine de giren Yıldırım, "Doğma büyüme Marmarisliyim. Gece- gündüz dışarıya çıkarım hayatımda ilk defa başıma böyle bir olay geldi. Önemli olan çanta değil bunu yapanların bulunmasını istiyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2016, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER