Manisa'da Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, son günlerde Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun’un adını kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalışanlara karşı uyarıda bulundu. Dolandırıcıların bazı müteahhitleri arayıp ’ameliyat olacak bir hastaya destek’ adı altında para toplamaya çalıştığı belirtilirken, konuyla ilgili hukuki sürecin başlatıldığı açıklandı.

Manisa'da Dolandırıcılara Karşı Uyarı
 
Manisa’da son günlerde bazı kişilerin Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun’un adını kullanarak müteahhitlerden ’ameliyat olacak bir hastaya destek’ adı altında para istediği öğrenildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, "Genel Sekreter Yardımcımız Fuat Uzun’un adını kullanarak iş adamlarını arayan, MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamını ileterek para toplamaya çalışan bu kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu tür taleplerle karşılaşan vatandaşlarımızın emniyet güçlerine ve adli makamlara bilgi vererek, şikayette bulunmalarını önemle duyururuz. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak konu ile ilgili gerekli hukuki işlemleri başlattığımızın bilinmesini isteriz" denildi.
 
İzmir’de de Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe, adı kullanılarak İzmir’deki iş adamlarından ameliyat olacak bir hasta için para toplamaya çalışıldığı gerekçesiyle üçüncü kez suç duyurusunuda bulunmuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER