Manavgat'ta Kaçak Sigara Operasyonu

Antalya’nın Manavgat İlçesi ile Side Mahallesi’nde düzenlenen operasyonlarda kaçak sigara, tütün, sigara filtresi, sigara kağıdı ve sigara sarma makinesi ele geçirildi.

Manavgat'ta Kaçak Sigara Operasyonu
 
Side Jandarma Karakol Komutanlığı ve Antalya İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü tarafından Manavgat ve Side’de 4 ayrı noktaya eş zamanlı baskın düzenlendi. Diyarbakır’dan gelen 1 otobüsün bagajında portakal ve maydonoz kolileri içerisine gizlenmiş kaçak sigara, bazı ev ve işyerlerine yapılan baskınlarda da kaçak sigaranın yanı sıra tütün ve sigara hazırlamak için kullanılan malzemeler ele geçirildi.
 
Operasyonlar sonunda, gümrük kaçağı olduğu belirlenen 33 karton sigara, 20 kilogram tütün, 95 kutu 50’şer paketlik kutularda sigara filtresi, 100 adetlik poşetlerde 11 paket kesik sigara filtresi, 42 adet tütün sarma makinesi, 97 adet 200’erli karton sigara filtresi ve 128 paket tütün sarma kağıdı ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan T.A, Z.Y, Y.A. ve H.E.’nin jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye çıkarılacağı belirtildi.
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER