Kurtarırken 'O' da Denize Düştü

Vapura bineceği sırada denize düşen yaşlı adamın yardımına koşan iskele görevlisi de denize düştü. Yaşlı adamın iskele görevlisinin yardımıyla merdivene tutunarak çıkarılışı ve o anlar bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı.

Kurtarırken 'O' da Denize Düştü
Sabah saatlerinde Kadıköy’e gitmek üzere Eminönü İskelesi’ne gelen yaşlı bir adam, vapura bineceği sırada dengesini kaybederek denize düştü. Yaşlı adamın yardımına çevredekiler ve iskele görevlileri koşku. Bir iskele görevlisi iskeledeki bir demire tutunarak denize sarktı. Yaşlı adamın elinden tutan görevli, bir süre bu şekilde bekledi. Yaşlı adam için olay yerine merdiven getirildi. Merdivene tutunan yaşlı adam yukarı çekilmeye çalışıldı. Bu sırada denize sarkan iskele görevlisi de dengesini kaybederek denize düştü.
 
Ancak bu kez de yaşlı adam merdivene tırmanamadı. Bunun üzerine denize düşen görevli yaşlı adamın ayaklarından tutarak yukarı itti. Yaşlı adam merdivenle çekilerek kurtarıldı. İskele görevlisi ise tutunduğu bir iple iskeleye çıktı. Yaşlı adamının durumunun iyi olduğu görüldü. Yaşanan tüm bu olaylar bir yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER